Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím tmelit díru v betonu?

Zdravím,

Podařilo se mi provrtat se s příklepem až do vedlejší vsi a v pokoji pro hosty je sice krásná police, ale v ložnici na mě kouká pět děr že kterých se mi posmívají vruty. Naštěstí je to vše pod úrovní zdi, takže kdyz to zarovnám, bude to schované.

Čím bych měl ty zmetky zamáznout? Ideálně něco co bude mít i nějakou konstrukční pevnost. Klidně to můžou být dvě věci, jedna pevnější a druhá na to, ideálně bílá ať se to líp schová.

Díky a moc se mi nesmejte.

Ahoj, díky všem za rady.

Nakonec jsem koupil Stenusprav, díry před aplikaci napenetroval 1:1 s vodou a potom aplikoval. Teď čekám až budu moct druhou vrstvu a počítám že při třetí už by to mělo zůstat rovně bez propadu