Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Speciální žárovka

Zdravím, kde koupit žárovku?
Je ze světla nad zrcadlem nad umyvadlem.
Je to skleněný válec. délka cca 8 cm ( odhadem ), průměr cca 1 cm, čiré sklo, kontakty jsou na na obou koncích na délku. Je to žárovka o příkonu 60W.
Díky.

Osobne som tieto svetlá, vláknové žiarovky, lampáše, lineárne trubice, žiarivky nahradil Slim 50W panelmi do 3000K úplne všade: dielňa, garáž, kuchyňa, kúpelňa nad zrkadlom, pivnica, špajza, práčovňa, sušiareň, vstavené kastne.

https://www.smdledziarovky.sk/led.trubice/150.cm/150cm.slim.led.panel.50w.svietidlo.230v.3700lm.tepla.biela

Mám svetlo ako cez deň na priamom slnečnom osvite a v dvojgaráži, pri štyroch 50W Slim uchytené namiesto lineárnych, trubicových žiariviek na strope, vidím aj v jame na podvozok vozidla bez nejakej "montážnej lampy".

Jeden 50W 230V/50Hz 150cm panel s rozptýleným svetlom dodá jasnejší, príjemnejší osvit hlavne bez tieňa pod paprčami, ako 500W lineárna vláknová žiarovka - 118mm halogénka, určená do reflektorov. By som povedal 50W Slim 150cm panel nahradí jasným svetlom takmer ako dva 500W reflektory. Za lacný peňáz veľa muziky, hlavne úspory na energiách.