Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymenit sadros nebo,jak to řešit?

Dobrý den,potřebuji radu i nazor.Barák ve strani,tj.střecha u cesty.Spodni pokoj cely v sadrokartonu.Když sundam větraci kolečko vidim menši prostor a pak teprve tvarnice.Občas cítím vlhko.Na te stěně jsou akumulačky ktere se občas pusti,v pokoji odvlhčovač který se naplni cca za týden.Ve stěně i větrak.Otazka,vyměnit zadni desku sadrokartonu?nebo dat rovnou na tvarnice perlinku,štuk??v podlaze jsou od puvodnich majitelu drenaže.Nevypada,že by nejak fungovalo.Na betone je dřevěný zaklad,OSB a plovoučka.Nato chci řešit i PVC s filcem.Co by jste udělali se zadní stěnou?jako samoživitelka si nemohu moc vyskakovat,bohužel.Děkuji za veskere nazory a rady.

Nevyskakujte, ale hlavne zmerte prinejmensim vlhkost, lepe nechte posoudit kompletne stav. Dulezite je jestli jsou tam hydroizolace, jestli se tvori plisen, jaka je teplota te steny.. Podle popisu se neda poradit vubec nic. Ze "citite vlhko" neni vypovidajici. Proc to vubec chcete delat? Jestli kvuli pocitu a nemate tam vlhko ani plisen, tak to nechte jak to je.