Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto radio Skoda Stream

Dobrý deň,
Mám autoradio Škoda Stream z auta Škoda Octavia 2006. Auto je už v šrote a rádio bez kódu nejde spustiť. Poradil by niekto ako zistiť kód ? Dopredu ďakujem.

Milý JEZEKHIFI,
nechcel som odpovedať hneď a preto až teraz, keď už torocha opadli emócie. Asi si si zle prečítal moju otázku. Nepýtal som sa prečo jazdí Tvoja Toyota od roku 2002 a moja Škoda je v šrote z ktorej som si vytiahol rádio. Takže Ti nemusím dokazovať že rádio nie je kradnuté. A ak nevieš reagovať na položenú otázku tak na invektivy nie som zvedavý.
PS. V servise Škoda som bol, ale bez auta vraj nie sú schopný identifikovať kód.

bez auta vraj nie sú schopný identifikovať kód.

Neměli by tvůj techničák ješte uložený na evidenci řidičů?
Kdo ví jak často skartují.
Třeba by ti dali nahlédnout a zjistil bys vin kod nebo co potřebují v servisu na oživení radia.