Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklá sklokeramická deska

Prosím o radu, zda jde vyměnit jen to sklo, anebo celá deska. To by byl asi rozdíl v ceně. Nevím jestli se na to může uplatnit pojištění domácnosti. Zatím vařím, dvě ploténky jsou neporušené a dávám pozor, aby mi do prasklin nenatekla voda. Díky...

Jde vyměnit i pouze sklo a dají se koupit. Jsou drahá, neboť jde o vysoce tepelně odolná skla, která jsou poměrně velmi drahá (třeba i na krbové vložky a kamna).
Jak bylo psáno, pokud je možnost sehnat ve sběrném dvoře ze zvrakovaného sporáku (vadné plotýnky), je to "výhra".;-)

Poistka za dá uplatniť na škody na hnuteľnom majetku spôsobené nešťastnou zhodou náhod, živelnej pohromy, nepozorným maloletým spratkom s diamantovou hračkou v paprčiach, prievanom, ktorý čírou náhodou zmietol žulový šuter v podobe vázy na platňu z parapetu či digestora.

Záleží od zmluvy, prizvaného poisťováka do obydlia k škodovej udalosti s nejakým "vejárikom" drobných bankoviek nasúkené v obálke, ako pozornosť.

Alebo "okoť" keramickú dosku naruby a spáru v mieste trhliny z opačnej strany podlep sekundovým, tekutým lepidlom, aby zatieklo do pukliny, nech ti do špirál "neprší" vára z guláša, chutnej držkovej, boptnajúca spod pokličiek z kastrólov.

Zajtra idem porád do tučnej držkovej, prepadla ma chuť na držkovú, jak sviňa.