Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV zásuvka LeGrand nepřenáší signál

Zdravím všechny,neznáte náhodou zásuvky Legrand?Koaxiální kabel (ten vnitřní drát) do ní jen zasunete.Problém ,je že mně to nepřenáší signál.Zkoušel jsem to promeřit a propípat bzučákem ale nefunguje.Nevíte kde by mohl byt problém?Zkusil jsem ještě jednu ze sousedního pokoje a to samé.děkuji

Moment moment moment:
a) neresim, ze takovahle zasuvka nejde propiskat - to ani nemusi jit, vf signal neni stejnosmernej proud
b) Co to ma delat? Ucastnicka zasuvka?
c) Kdyz nekam zastrcis stredni drat koaxu, taky nekam musi vedst stineni. Koax je sice nesymetricky vedeni, ale napeti je porad rozdil potencialu a kdyz neni druhej potencial...

takže když chcete probzučet ten středový drát mezi zásuvkou a rozvaděčem ,tak to neprobzučíte?
Učastnická zásuvka je pro televizní signák koaxiální kabel.Stínění je v pořádku ,to jsem probzučel,pouze ten středový drát...díky

Neprebzučíš, a keď sa pozreš na túto schému ako asi taká účastnická zásuvka je zapojená tak ti bude jasné prečo. Učastnícka zásuvka neni len nejaký kus drátu. Možno máš slabý signál a účastnickú zásuvku s velkým útlmom alebo zlý kontakt, zlý kábel, možností čo je zle je niekolko.

aha děkuji za odpověď.Právě že to mám rozvedené z rozvaděče v přízemí,V obýváku neromálně TV funguje všechny programy ,ale v prvím patře se naladí už tak 30% programů.Dole v rozvaděči mám na tu rozbočovací lištu připojený i zesilovač.Nevíte tedy prosím někdo jak postupovat ,aby signál byl lepší?

1. Odkud se bere signál v rozvaděči a proč je tam zesilovač?
2. Zásuvky nelze spojovat jen tak paralelně, ale musíš zachovat impedanční přizpůsobení.
3. TV v patře, kde naladí 30%, je stejná jako TV v přízemí?
4. Kdo ti dělal instalaci rozvodů?

tady zasílám fotografii rozvodové skřínky...do té rozvodné svorkovnice jde koax z antény která je na baráku,do té svorkovnice je připojen i ten 12V zesilovač.Z té svorkovnice je to pak rozvedeno po celém baráku.V patře je jiná televize DVB-T2 dole mám setobox.Ale když jsem zapojil televizi z patra dole v přízemí ,tak se naladila v pohodě...

Ten spliter je obojsmerny co tam mas? Moc mi nie je z tej skrine jasne zapojenie totizto. Spliter moze byt len jednosmerny a potom to mas zapojene zle.
Kabel samozrejme prepipat ide, len ho nemaj v tej zasuvke od Legrandu (aj ked mne tusim siel prepipat aj tam, ale na 100% to tvrdit nebudem).