Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s vhodnou hmotou

Dobrý den, potřeboval bych poradit u nás běžně dostupný samotvrdnoucí transparentní hmota/gel/pastu/lepidlo, který by byl nejvhodnější pro účel v přiloženém videu níže v čase 16:20, tedy zde tvoření vln na zatvrdlé pryskyřici tavením- hořákem. Případně nepohrdnu jinými nápady pro ekvivalent výsledku.
3DxIFH1EyO0
// tu to vypadá na nějakou uv pryskyřici

Transparentní epoxid není problém, ale většina schne/tuhne okolo 24h, tady musí mít tedy nějakou rychleschnoucí látku, pokud je to jen vzduch tím lépe ;)
// v tom případě hledám pouze průhlednou rychleschnoucí hmotu podobnou tomu z videa

Díky ano, ale budu potřebovat nějakou alternativu. "UV pryskyřice šperková je určená pro menší objemy a drobnější výrobky z pryskyřice." Cenové by to bylo likvidační, potřebuji to na středně velké plochy