Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný spínač pro Akumulační kamna

Dobrý den,

mám jedny akumulačky o rozměru 95x36x65, které mají 4,5kW. Druhé 120x36x65cm, ale není na nich štítek, tak nevím, jaký mají příkon. Je to tento typ. Možná 6kW? Raději bych to spouštěl přes ty silnější.
Chci je na chalupě spouštět přes nějaký spínač, ale třeba tento je jen pro 3,5kW, tak bych chtěl požádat o tip na nějaký vhodný. Díky

Teď mě ještě napadlo, že na těch stránkách o tom resetátoru co mám já, píšou taky o nějakém relé GSM s ovládáním prozvoněním. Tak pokud by Ti to uniklo, tak je to tohle.

https://pest.cz/produkt/gsm6-rele-ovladane-mobilem/

Je to levnější (cca 1600,- Kč), než to Tebou nalezené. Je to jednodušší, ale také je to bez té funkce "hlídání objektu". To má asi jenom ten starý typ, nebo možná něco dražšího.