Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ETA Gratus - limitovaná série?

Manželka uvažuje o koupi nějakého kuchyňského robota, padly ji do oka roboty ETA Gratus. Ale je jich povícero provedení a ona se nemůže rozhodnout, které si vybrat.
Nedávno jsem měl v autě puštěné rádio a jedním uchem jsem zaslechl cosi o akci ETA Gratus - limitovaná série. Ale než jsem zpozorněl, reklama skončila.
Koukal jsem na jejich stránky, ale nic takového jsem tam nenašel - možná jsem špatně hledal.

Neslyšel jste o tom někdo něco? Vánoce se blíží, hodilo by se mi to.
:beer:

Řešení:

Tak Google toho našel celkem dost, to jsi zkoušel?Jmenuje se ETA Gratus R.U.R.V odkazech je popis i video ukázka.Objednat v e-shopu, u vás asi prodejna Eta není nebo ho tam nemají.
https://www.eta.cz/robot-rur/
https://eshop.eta.cz/kuchynsky-robot-eta-gratus-r-u-r-0028-91920-sedy-eta002891920/p567899/#utm_source=blok-gratus&utm_medium=button-buy&utm_campaign=rur-microsite-cz&utm_content=gratus-rur-detail
https://www.ncfenix.cz/kuchynsky-robot-eta-gratus-r-u-r-limitovana-edice

Robota Gratus R.U.R. však bylo vyrobeno pouze 500 kusů, které budou k dostání výhradně v síti kamenných prodejen ETA a v internetovém obchodě eshop.eta.cz. Model Gratussino R.U.R. pak bude možné zakoupit v širší prodejní síti.

Cena 15 999 Kč.

Před vánoci jsme se šli podívat do místního DATARTu, viděli jsme tam nějaký robot ETA GUSTUS s vybavením za 10kKč, jak se liší od ETA GRATUS nevím, akorát jsem si všimnul, že objem hrnce je o půl litru větší, aspoň podle popisu. Tak jsme ho koupili. Už jsme ho vyzkoušeli, umíchali jsme v něm těsto na vánočky.
Akorát když jsme chtěli rozsekat játra do polévkových knedlíčků, sekací nože ve vybavení nemáme (nevím, jestli u této typové řady mohou být), mixér se mi na to moc nezdál, tak jsme vybalili starý robot ETA co ty nože má.