Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou samonivelační hmotu na betonové schody?

Mám schody ze surového betonu, chci na hrany přidělat hliníkové lišty. Lišta má na výšku 3mm - mám v plánu tento rozdíl zalít samonivelační hmotou a to už by byla finální úprava.
Jen nevím která na to bude vhodná, neřešil to už někdo? Hledal jsem na internetu a u spousty těchto hmot píšou "není určena na konečnou povrchovou úpravu".

Tak do toho bych nedaval zadnou tekutou hmotu, to je urceno pro koberec, vinyl apod. Ta lista se pri slapnuti na hranu muze hybat nebo pruzit a cokoliv se do toho naleje muze casem prasknout. Jestli chcete, aby to vydrzelo, kupte listy ve tvaru L a na hranu schodu je nalepte. A pokud chcete za kazdou cenu pouzit tyto listy, dejte na naslapy krytinu.