Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Husqvarna CG 200 nastavení průměru frézování

Zdravím,
Měl bych dotaz ohledně frézy na beton Husqvarna CG 200. Potřebujeme frézovat v práci 90mm na šířku a 4mm do hloubky, ale tahle fréza bere 200mm (menší rozsah u fréz sem nenašel). Nedá se nějak seštelovat na těch, již zmíněných, 90mm ? Na jednom videu jsem viděl, jak dává dohromady ty bouchací "kladívka?", nevím, jak se to přesně jmenuje, a právě tady mě napadlo jestli není možné dát těch "kladívek" jen na ten průměr 90mm a zbytek vyplnit pouze jen třeba těmi vymezovacími kroužky, které dává mezi ně.
Díky za odpověd a omlouvám se neznalost.

video : https://www.youtube.com/watch?v=lMBCdvD-1XQ&t=2s&ab_channel=HusqvarnaCP

V podstatě by to možné dle mého názoru bylo.Nevím jak jsou silné ty frézky.Ale než to podkládat na hřídelce podložkami nechal bych vyrobit soustružníkem rozpěry na míru.Ještě si budete muset ujasnit jestli potom usadit rézky ve středu pomyslného válce nebo na kraji.Pokud by frézky byly na hraji výáce jestli by celé zařízené nemělo snahu uhýbat ze směru.Pokud ale dobře rozumím vašemu dotazu tak se nejedná o průměr ale šíři drážkování.