Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová matrace

Před dvěmi lety jsem si pořídil novou dřevěnou postel s matrací, nemáš žádný rošty pouze dřevěné laťky.
Potřebuji koupit novou matraci, počítám cca tak tři až čtyři tisíce že bych do toho chtěl investovat.
120x200

teď je otázka jestli nebude problém když nemá ani rošt ale je to prakticky jenom na dřevě.

Pokud možno chtěl bych tvrdou.

Ale potřebuji poradit nějakou která zase za rok za dva nebude totálně na vyhození.
a také typ jestli to má být nějaká pěnová pružinová nebo nevím co se všechno dneska vyrábí.
A aby to nebylo dražší než auto nakonec.

Tak asi zalezi jakou. My jsme pri likvidaci bytu po babicce zjistili, ze si koupila nejakou asi fakt hodne kvalitni pruzinovou matraci kvuli bolesti zad. Mela ji asi tri roky, ted na ni spi uz dalsi 4 roky zena a prolezela teda neni ani trochu. Ovsem stala tehdy asi 15 tisic.

Podle mě máš extrémně nízký rozpočet. Nevydrží to dlouho a nebude moc pohodlná. Trávíš na tom třetinu života. Já jsem takovou matraci kupoval před cca patnácti lety za patnáct tisíc (pěnová) a teď pořizujeme novou za cca dvacet tis. (taštičková). Po té co jsem zainvestoval do matrace mně prakticky zmizely probléme se zády. Nejsem bohatý ani rozhazovačný, ale chci se dobře vyspat, cítit se dobře a jak už jsem psal, v posteli trávím dost času. Ta první byla ze Studia zdravého spaní JMP a ta druhá patrně bude z Ikea VATNESTRÖM (ve tvém rozměru nevím jestli se dělá). Potřebuji mít co nejtvrdší matraci.