Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fajcenie na toaletach na pracovisku?

Ahojte,

v praci zapasime s problemom fajcenia na toaletach. Rozmyslame ako tomu nejakym rozumnym riesenim zabranit, ale zatial sa nic nepodarilo vymysliet. Dymove hlasice sme v minulosti mali, ale to nepomohlo, ludia ich vedeli deaktivovat, resp. aj ked zacal hukat, tak kym na toalety prisla kontrola, uz sa samozrejme nikto nenasiel. Kamery samozrejme na WC byt nemozu, pre toaletami ano, ale ako pisem, ludia tie hlasice vedia deaktivovat. Neviete mi poradit nejaky ucinnejsi sposob ako sa s tymto popasovat? Vopred dakujem!

U nás jsou tři záchody na hale, všechny mají čidla, jen však na jednom to opravdu funguje, takže tak. Jen jeden má okno ven. Pred tím než byl zase ten covid, tak chodili tři maníci a kontrolovali na chlast a zároven cigara.
No zamknutej na toaletě a klidek, si klidně zapálím, ale nesnažím se dělat bordel okolo sebe.

U manželky ve firmě je to tak, že na toaletach jsou hlásiče kouře. Kuřáci musí ven na jedno určené místo. Musí si čipem zaznamenat že jsou kouřit, vedoucí občas on line koukne zda ten kdo venku hulí má tzv. Odpípnuto. Jedna pauza je mínus 20 min. z pracovní doby. To si i velký kuřák rozmyslí si dát retko. Nařízení je v pravidlech firmy , všichni nový zaměstnanci jsou s tím seznámeni a buď tam za těchto podmínek chtějí dělat, nebo ne.
Většinou tam kouří jen v době přestávky na oběd.