Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malotraktor TERA

Dobrý den , prosím neřešil jste někdo osové čepy na teru původní byl dlouhý 552mm , nové jsem našel jen 578mm tak musím na jedné straně mít podložku 25mm a již matice kouká z kola .mám strach aby mi závlačka nezachytila o kalhoty . závit je válcovaný a proříznout dál nejde . prosím o radu jak jste to vyřešili děkuji

Řešil jsem něco podobného, když jsem doslova strhal poloosy na těch šestihranech a urval tu tyč. Zavolal jsem do servisu a vše se vyřešilo velmi ryhle. Doporučuji, najděte se na vari.cz svého nejbližšího servisáka a zavolejte mu.