Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lita podlaha do prodejny

Dobre rano,
nemate nekdo zkusenosti s litymi podlahami? Resim podlahu do obchodu. Podklad je beton se zbytky lepidla, asi tam byla v minulosti dlazba. Tloustka by mela byt cca. 15 mm. Melo by se jednat o finalni povrchovou upravu, takze minimalni oter, dobre omyvatelna a udrzovatelna. Nejaky tip na material? Nebo na co se divat. Lit to bude firma, plocha je 60 m^2.
Diky
Lukas

Jestli chcete neco neznicitelneho, tak epoxid. Ale to nejsou zadne hobby pytlovane smesi, o kterych budou mit kutilove informace. Rozumi tomu tak akorat firmy, ktere to delaji a technologove vyrobcu. Zadejte si nekde poptavku a pozadujte dlouhou zaruku, pak uvidite.

Nechci být šťoura, ale je třeba vzít do úvahy taky kluzkost povrchu.
Jiná podlaha je ve skladu, kde jezdí paleťák a jiná na prodejně, kde se šourá stařenka o berlích po naťapané mokré podlaze při nepřízni počasí.

Zalez v I. rade s tým tvojim absolútne nevhodným epoxidom do verejných priestorov, však sa častým umývaním, vlhkosťou, údermi podlaha oduje, "odprejskne", začne na omak klopať, zduje, časom ošúpe ako had.

Podlaha v MO predajni nie je vhodná na finálnu epoxidovú glazúru, to nie je vaňa na kúpanie. Ešte tak doma v garáži na parkovanie osobného vozidla kvôli ľahkej údržbe je možné nacapiť epoxid.

Zjisti si nejdriv, jak dneska vypadaji epoxidove podlahy, ty "glazuro". Byl jsem ve vyrobni hale, kde ji maji pres 15 let. Jezdi po tom vysokozdvihy a obcas kamiony, vytiraji tam masiny, tece po tom chemie. A je to trochu osoupane, to je fakt. V prodejne s nasobne mensi zatezi to prezije 30 let i vic. Nevim, co by se melo loupat, lita podlaha neni zadny pitomy nater, ale nekolik centimetru tlusta vrstva. Ty tvoje udery bych chtel videt, urcite jde o obchod s kovadlinami a temi si zakaznici pohazuji :-D Protiskluz se dela vsypem a prebrousenim, jen pro uplnost.

Nevim, co by se melo loupat,

Dlouhá léta jsem dělal v provoze, kde tyhle podlahy byly cca na 3000metrech hladké. Mokré kloužou.
Pokryté protiskluzem se blbě čistí, což v krámě je chyba. Který malý krám si může dovolit mycí vozík?
Nesmí se pod to dostat voda nebo něco podobného.
Pak to je, jak píše nuda. Oddělí se od podkladu.
Když na to padne ostrý těžký předmět, poruší se povrch.
Paleťák s kovovými rolnani, pokud by vezl něco hodně těžkého to nemá rádo.
Ale teď se dávají rolny plastové, tak to jde.
Je to nářez, když to dělají. Smradu jak v hradu. Kam se hrabe lakovna.