Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Štěnice

z vlastní zkušenosti bych doporučil takový pudr. Není to toxické, jen to ty potvory vysuší. Sype se to kolem postele, na postel pod prostěradlo a tak. Pod madračku, do konstrukce postele. A člověk dělá v noci návnadu. Štěnice žere nohama, takže jak leze přes pudr, dostane se mu do "huby"a vysuší ho to. Jak se nenapije, nemůže se rozmnožit. Aplikuje se to 4 týdny a pátý je pro jistotu. Je to kvůli době líhnutí a vůbec rozmnožovacímu cyklu, aby se pokryl celý i s rezervou.

Fakt to zabírá. Měli jsme to v Británii v činžáku. Koupilem to za asi 20liber(700?kč). Taková litrová butelka, rozprašovač a nálevka.

Hledej badbugs powder. Když tak sem hoď co si našel a povím ti, esi bych do toho šel. Vypotřeboval jsem asi půlku. Zbytek jsem si milerád nechal. Mám to už asi 10let. Furt je to sypké.

Měli jsme v tom bytě i šváby. Hnus na na šestou a to celé ještě na třetí. V kuchyni, ložnici, záchodu. Všude se ty svině mýhaly. Měli jsme už takovou stihu. Lanlord nám rozdal lepové pasti. Za 2 dny byly plné. Tak jsem koupil takový hnědý jed na ně v injekční stříkačce. Dává se taková špendlíková hlavička na co nejvíce míst. Aplikoval jsem večer. Za 15min.jsem se šel podívat do kuchyně a už tam hodovali :) Ráno ještě nic, ale odpoledne už bylo tak 50mrtvých tělíček po bytě. Dalších několik dní jsme nacházeli tak dalšich 200ks. Psychicky ti švábi byli 100x horší než štěňátka.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny