Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB zdiřka do panelu

Že to nebude levné mě napadlo hned jak jsem si dotaz četl, taky nechápu, co na tomto https://www.gme.cz/usb-redukce-neutrik-neutrik-nausb-w-b může stát pomalu dvě stovky (cena ale neni to nejhorší, je to podle mě dost ošklivé). Holt je to exotika. Pak už by zbývaly jenom nějaké usb moduly pro elektroinstalace, ale to bude ještě dražší ( https://www.bbelektro.cz/lg-78761-mosn-zas-usb-1m-bila/d-92344/ ), i když jak koukám na příspěvek #6 i to se dá sehnat celkem levně.
Ty vývody z MB jsou taky dobré, toho se dost válí. Šroubky se daji zapustit, nemusejí mít kulovou hlavu, nevim, proč je výrobci dělaji tak výrazné.
Já teda vždy podobné pátrání skončil tím, že jsem nakoupil několikrát toto https://www.gme.cz/konektor-usb2x90 a buď jsem to nachal viset na drátech (jako u prvního počítače, co sice měl řadič usb ale za příslušný bracket chtěli nekřešťanské peníze, zde jsem to vyřešil za 8 korun plus práce, materiál, který byl po ruce (sériová kšanda s konektrorem do MB) nepočítám) nebo jsem to zapájel do tišťáku. Poslední exemplář, který slouží dosud k nabíjení (obsahuje tyto dvojité konektory dva) jsem přiletoval vnější stranou k měděnému pásku co se s ním uzemňujou trubky (měl jsem nějaký odstřižek, kupodivu se daleko hůř pájela ta měď než ten konektor) asi kdybych to potřeboval přidělat na panel, tak tam přiletuju ještě nějaké očko nebo něco, visí mi to na drátech ale díky měděnému pásku se tišťák nerozlomí, jako u minulého výtvoru, ze kterého mám teďkon dva malé do školky.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny