Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí prace

Dobrý den,
Chtěl bych sehnat domácí práci, a na netu je to sami podvod.
Máte prosím někdo pozitivní zkušenost?
Děkuji.

Omlouvám se jestli jsem zvolil špatnou rubriku.

Domácí práce - uklízení, vysávání, žehlení?
Nebo práce na doma? Co umíš, co nabízíš? Tohle jsou obvykle práce, který není ani třeba inzerovat, to si rozeberou lidi mezi sebou ústně, zvláště ženský na mateřské, případě nezaměstnaní.
Pak se nabízí třeba programování.
Zjednodušeně - tady ti nikdo neporadí. Pokud by někdo o něčem fakt dobrým věděl, už to dělá sám, nebo dohodí svým známým.

na netu je to sami podvod

jo, už asi 20 let, to sis všim brzo. dá se říct, že ten kdo na to naletí, neprošel testem iq.
ale tipuju tě podle pravopisu na 14 let, tím padají veškeré řemeslné práce, nebo pomocné brigády v obchodě, nejspíš i sezónní práce v zemědělství.

kdybys uměl dělat weby, tak se tu asi neptáš.
a jak mládež brzy po třicítce zjišťuje, hraním her se uživit nedá, ani odměny z yt nebudou v českých podmínkách nic moc.

jsi někde v učení nebo zkoušíš nějakou školu (jenom ne gympl)?

Podvod se obvykle pozná, že chtějí nějaký vklad, něco aby sis koupil, něco zaplatil. Když někdo dává práci, musí zaplatit on a ne naopak. Podovody mají obvykle haldu naprosto nic neříkajících nesmyslů jako, že je to nejbáječnější práce, bez práce veliký výdělek, tisíce keců ale ani slovo, co je to za práci a co požadují za výkony od pracovníka. Jen pak odkaz na zaplacení nějakého poplatku. Takže: Když někdo nabízí práci, musí nabídnout směnou za práci odpovídající peníze. Když naopak zaměstnavatel chce vklad, zaplatit si školení, zaplatit nějaké balíčky zboží, je to podvod.