Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dřezový sifon - ucpávka

Dobry den,mam problem s drezovym sifonem. Na sifonu je vyvod,pravdepodobne je to vyvod na pripojeni odpadu mycky. Kdyz je ve drezu vice peny, tak z vyvodu pena vyteka. Kdyz pustim jen vodu, tak je vse v poradku. Existuje nejaka ucpavka? Dekuji Vam za radu.

Já to kdysi "provizorně" zalepil šedou lepicí páskou. Provizorium vydrželo šest let, pak jsem prodal byt.
Násadek pro hadici lze odšroubovat, vložit dovnitř pryžové kolečko ustřihnuté z čehokoliv (třeba staré gumáky) a zase zašroubovat.