Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rezani SDK desek

Dobry den,
po nekolika letech budu opet delat vetsi konstrukci z SDK a zajimalo by me, zda se neco posunulo v oblasti rezani SDK desek. Jako vetsina lidi jsem SDK desky vzdy rezal odlamovacim nozem, ale strasne me to stvalo.

Nasel jsem nejake specialni noze, napr. zde:
https://www.stavbaweb.cz/ezani-sadrokartonu-2x-rychleji-s-novym-nastrojem-blade-runner-4105/clanek.html

Cim rezete SDK desky vy?
Diky
Michal

Co přesně tě štvalo na odlamovacím noži? Imho rychlá a čistá práce... naříznu papír po celé délce z jedné strany, o nějakou hranu desku zlomím, doříznu papír z druhé strany. Pokud bych byl profík a živil se tím, jistě budou existovat lepší nástroje, ale sádrošování po baráku je to naprosto v pohodě.
Pak mi stačila už akorát pilka na SDK na složitější tvary, ta bere sádroš jak máslo.