Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krátkodobé dodání elektrického proudu do bluetooth

Zdravím,

mám Peugeot 206 s originálním rádiem, do kterého jsem si ručně dal jack a bluetooth. Vše funguje dobře, problém nastane, když auto nastartuju či chcípnu a zároveň mi přes bluetooth hraje hudba. Proud prostě nachvíli zmizí a tím pádem se bluetooth restartuje. Mě to pak nutí znovu dávat přehrát hudbu či se připojovat. Nevěděli byste o nějakém jednoduchém řešení pro tuto situaci?

Odběr by to mělo mít minimální, dá se to napájet i nabíječkou na telefon. Mohl byste, prosím, více přiblížit ten kondenzátor a diodu? Potřeboval bych to vidět pokud možno na obrázku, jak co vypadá a co jak spojit, nejsem moc přes tyhle pojmy :-/ Vím, jak vypadá kondenzátor, diodu jsem asi taky v ruce měl, ale tak chápete mě snad :-D. Nejsem žádný fyzik, jen si rád vše doma udělám na koleni, když k tomu mám prostředky.