Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Atypicke ocelove zarubne vysky 1800 mm

Ahoj,
ve sklepe mame stare dvere v drevene zarubni. Je to atypicky rozmer vysky 1800 mm, sirka je beznych 600 mm. Vysekat vys nejdou, nad nimi je ZB pruvlak. Chtel bych je vymenit za ocelove, ale vsude maji jen klasicke zarubne vysky 1970 mm. Daji se vubec nekde sehnat?
Diky, Roman.

Zkuste oslovit výrobce, určitě vám udělají futra na míru i s požadovaným rozmístěním pantů. Všechny rady o řezání futer od spodu zapomínají na umístění pantů a otvorů pro zámkovou západku. Zkuste oslovit třeba firmu Dubina s.r.o. ve Studnici ( okres Náchod ).