Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnitrni redukce 200 mm odpadu na WC

Zdravim,
to jsem si zase dal. Predelavam na chate WC a narazil jsem na betonovou trubku 200 mm vnejsi prumer, 150 - 160 mm vnitrni prumer. Mam vnejsi 200 mm redukce na kameninu, ale tu tam nedam. Pred hrdlem je asi kus zakladu. Hrdlo bylo popraskane a byl v nem vsazeny oloveny nahubek a v nem byl odpad od WC. Potrebuju vnitrni redukci na 110 mm odbocku. Uz jsem byl ve trech obchodech, ale nikde nic nemaji, vsude mi nabizi vnejsi redukci. Nevite prosim, zda se da takova vnitrni redukce nekde sehnat?

Foto je zde:
https://ibb.co/VwvjB4M

Diky
Anton

dobrý den asi vám nerozumíme ten odkaz je na vnitřní , betonovou trubku , očistit ,zaříznout diamantovým kotoučem, na silikon nalepit dovnítř redukci z odkazu a dál pokračovat ve 110 k WC , pokud by jste použil vnější tak by to bylo proti vodě a je to zdroj dalších problémů, vždy musí jít slabší do silnější , nebo odkopat venku a pod základem prostrčit novou trubku a pak napojit venku aby případné problémy nebyly uvnitř budovy