Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nové sušičky

Dobrý den,

vybíráme sušičku prádla bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Zajímalo by mě, jestli máte nějaké doporučení na co se konkrétně zaměřit, jaké jsou dobré značky atd.

Děkuji.

Já jsem nedávno čelil podobné výzvě a po dotazování u známých jsem vybral sušičku bez tepelného čerpadla. U těch s čerpadlem to prý hrozně trvá a stejně nijak dobře nesuší, zato ale báječně šetří elektřinou :-) Takže dokud to zase nějaké jelito z brusele nezakáže, beru jen ty "obyčejné".