Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CYKY J 4x6

Dobrý den, přátele chci propojit RD s hosp. budovou uložením podzemního kablu CYKY J 4x6 v délce 50 m . Příkon v hosp. budově tak počitám na 18kW max. Stačí mi taky průřez CYKY. V RD mám taký starý typ el. rozvodů CYKY 4x. Díky za odpovědi .

Rozdělení musí být na začátku vedení a dále již nespojovat Pe a n, tedy na na hospodářské budově provést rekonstrukci rozvodů.
Do výkopu doporučuji ještě položit nové uzemnění, pokud nejste si jisti dobrým stavem stávajícího uzemnění.