Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukové oznámení o hotovém jídle v restauraci

Zdravím,‌ v restauraci máme kuchyň na druhé straně budovy od baru, takže několik zdí. Potřebujeme vyřešit zvukový signál od kuchaře že je jídlo připravené aby pro něj obsluha šla. Nejlépe tak aby co nejméně otravoval hosty samozřejmě.

Měli jsme zvonky do zásuvky, cenově kolem 500,- - nespolehlivé, několik zdí, ne vždy fungovaly.
Natáhnout kabel přes celou restauraci taky není varianta.
Wifi zvonek - moc drahý, navíc WiFi signál se liší po celé restauraci a není stabilní.

Teď používáme staré vysílačky s možností prozvonění, jedna je v kuchyni a druhá za barem, ovšem je třeba už koupit nové, nebo přijít s úplně jiným řešením.

Dva obyčejné tlačítkové mobily, cena cca 2 x 500,- Kč a dvě SIM karty Kaktus. Jeden kuchaři, druhý obsluze.
Vždy pouze prozvonit (bez zvednutí hovoru!) a nečerpá se žádný kredit-poplatek. Cena cca 2 x 100,- Kč za SIM a 1 x za rok je obnovit za 2 x 50 Kč. Další náklady už nejsou.
Bude zvonit "intimně" pouze u obsluhy (možno nastavit hlasitost).
Pokud by bylo více pracovníků obsluhy, možno je všechny takto vybavit, každého jiným číslem (SIM kartou). Pokud bude použito pouze na prozvonění, dá se předpokládat dobití i 1 za týden (záleží na konkrétním mobilu a kapacitě baterie).;-)