Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdílný ohřev vody

Dobrý den,

Mám jednu otázku. Mám doma karmu a když pustím teplou vodu v koupelně tak její plamen větší než když teplou vodu např. pustím teplou vodu v kuchyni. Je to běžné nebo je někde nějaký problém např. s karmou nebo vodovodní baterií?

Děkuji za odpověď. Kameník

Už jste opravil tu trubku? Proč do tématu nenapíšete, jak dopadlo a zakládáte zase další? Přijde vám to normální?
Mně ne, takže upozorňuji, že tohle je poslední téma k vašim problémům s teplou vodou. Bud pokračujte v některém vámi již založeném, nebo vůbec.