Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aeg Favorit 50672

Dobrý den, máme uvedenou myčku nádobí cca 8 let.
A při posledním zapnutí, program neproběhl a bliká kontrolka dle manuálu se jedná o ochranu proti přetečení. V současné době myčka nefunguje při zvolení programu to vždy skončí na blikání kontrolky s výše uvedeným problémem.
Chtěl jsem se zeptat na co se zaměřit pro opravu poruchy.
Děkuji Paul5

Voda v myčce není resp. pouze v pod krytem otvoru kde se dosypavá sůl, ale tam ve voda vždy.
Včera jsem ještě myčku zapnul na zvolený program, ale
program sice běží, ale do myčky neteče voda a po krátké době začne blikání LED, které symbolizuje konec programu.