Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zazrazata spina na kachlickach

Caute mam v garazi zazratu smradlavu spinu po psoch ktora smrdi a ide to velmi tazko umyt najme z tych spar tak sa chcem spytat kedze je to velka plocha tak ci nepoznate nejaky dobry pristroj vo by to dokazal vycistit lahko dakuje

Na obkladoch, či dlažbe položené na zemi?

Píšeš na kachličkách, pojem obklady znamená vertikálnych stien, ako napríklad v špitále či doma v kúpelke, ako to býváva v lepších rodinách.

Na biologický matroš je vhodný ChloraminT - prášok, rozpustený siný koncentrát vo vode na záver čistenia.

Na hrubú vrstvu sedimentu jedine čočky, Sifo (lúh) v podobe Hydroxidu sodného/draselného, nechať odmočiť podlahu a následne po vytretí bordelu a podlahy, prípadne vystriekaní hadicou, dezinfikvať chlórom alebo neriedeným Peroxidom vodíka H2O2, v drogérii dostať 35% 0,5l.

Vyzkoušej to napřed na kousku, chloramin pekelně smrdí v řádu dní, možná týdnů. nuda nic z toho určitě nepoužil na čištění své vlastní garáže. Všechno to jsou dráždivé látky - takže práce v respirátoru, důkladném oblečení a silných rukavicích.