Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po výměně DPF filtru u Octavie bliká kontrolka

ahoj,dokázal by mně někdo poradit?Vyměnil jsem filtr pevných částic na Škodě Octavia 2.0 TDi rok 2006 kod motoru BMM výkon 103kw a vše v pořádku ale na přístrojové desce mně bliká žhavení a svítí kontrolka výfuku DPF a také svítí chyba motoru.Diagnostika píše chybu P145D a taky P2002.Dokazal by mě nekdo poradit co stím?díky

Dobrý den,co psala diagnostika před výměnou,když tam byl starý filtr?Vidím,že to píše zkrat,odpojte baterku a zkuste,jestli je tam zkrat opravdu,najít ohmmetrem.Koukám,že máte Delphinu,mám ji také,nemůžu si stěžovat,našel jsem spousty závad a ušetřil hodně peněz,ale jinak jsem kutil přes elektro,sice samouk,ale hodně odhalím.Jestli máte diagnostiku od rákosníka,tak jde použít program WoW snooper,taky není špatný,zkuste ho a třeba uvidíte ještě jinou závadu.Základ je kabeláž,žádné přechodové odpory na konektorech,potom hledat dále,který bazmek to dělá.:-)