Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolik je to m3

dobrý den mám 5 trámu 4 m x 14cm x 14cm + 5 trámu 4,5 m x 14 cmx14 cm..

kolik je to m3..potřebuji určit cenu, jedná se o susený buk.

děkuji.

loading...

1960: Dřevorubec prodá náklaďák řeziva za 100$. Jeho náklady jsou čtyři pětiny z výsledné ceny. Jaký je jeho zisk?
1970: Dřevorubec prodá náklaďák řeziva za 100$. Jeho náklady jsou čtyři pětiny z výsledné ceny neboli 80$. Jaký je jeho zisk?
1970 (nová matematika): Dřevorubec vymění množinu řeziva R za množinu peněz P. Kardinalita množiny P je 100 a každý její prvek má hodnotu 1$. Nakreslete 100 teček
reprezentujících prvky množiny P. Množina nákladů N obsahuje o 20 teček méně než
množina P. Vyjádřete množinu N jako podmnožinu množiny P a odpovězte na otázku: Jaká je kardinalita množiny teček Z vyjadřující zisk?
1980: Dřevorubec prodá náklaďák řeziva za 100$. Jeho náklady jsou 80$ a zisk 20$.
Podtrhněte číslo 20.
1990: Pokácením krásného lesa si dřevorubec vydělal 20$. Co si myslíte o tomto způsobu obživy? Jak se teď asi cítí ptáčci a veverky z toho lesa?
2010: Dřevorubec prodá náklaďák řeziva za 100$. Jeho náklady činí 80 % tržby. Zobrazte na kalkulátoru graf tržba vs. zisk. Spusťte program DREVORUBEC a určete zisk. Diskutujte výsledky ve skupinách. Napište stručnou esej srovnávající tento příklad s opravdovou ekonomikou.

2020: všechno špatně. Dřevorubec není sexuálně korektní. Co předělávka chlapa na babu, u které se později projevily lesbické sklony a nezvladatelné nutkání, že se vlastně cítí pohlavně býti helikoptérou? Správně by snad mělo být "dřevorubkdočicokoliv", pod to se vleze snad vše.

On ten dřevorubec nesmí být konkrétně už ani běloch, protože prodejem vydělává na ostatních, což mohou být i jiné rasy..Natož černoch, to je zase zneužívání pro těžkou práci v lese, skoro otrokářství.Dneska nepřípustné.Tak snad do toho matematického případu napsat raději Lesní nebo Obchodní společnost.:-)

Vážený kolego. Když už chcete psát o Afroameričanovi mluvícím (například) česky (jak jsem nedávno četl na jednom nejmenovaném zpravodajském portálu vyznamenaném Křišťálovou lupou) tak Černoch se narozdíl od bělocha píše s velkým Č!!!!! ;-)

Co se mi zdá nebo nezdá je irelevantní. Já tyhle hovadiny nevymýšlím a ZATÍM z nich mám srandu i když jsou spíš k pláči. Ale je mi jasné, že se možná i dost brzy bude muset můj přístup změnit. Aspoň na venek. I když v mých letech mám na takové změny už dost tuhou páteř.

No, jak je patrné, také jsem to psal jako nadsázku. Docela mě karasí (=sere), že mnoho lidí tyto kraviny bere vážně, ať to začne Mee too a skončí ( zatím) psaním velkých a malých písmenek. Ano, může se najít bloud, který se na něčem podobném chce zviditelnit (Greta), ale nechápu normálně uvažujícího člověka (a zase jenon mužský rod!), který to může brát vážně. Možná to bude tím, že lidé dnes nejsou normálně uvažující, neumějí používat zdravý selský rozum, jenom se snaží být "korektní". Fuj!