Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potřebuju koupit zářivku

Zdar,

mam prosbu. Sam v byte zarivky nemam, tudiz jsem nikdy nepronikal do tajemstvi jejich standardu, ale teta ma zarivku nad kuchynskym koutem a rikal jsem ji dnes, ze jdu v pondeli do OBI a ona, ze ji odesla zarivka a potrebuje koupit novou. Vlezl jsem na web OBI a nejsem z toho moudrej, jakou zarivku mam chtit.

https://www.obi.cz/svetelne-zdroje/zarivky/c/4544

Byl by nekdo tak hodny a nasel mi tam shodnou zarivku s touto Sylvania, kterou ale v OBI neprodavaji:

F18W/33-640-T8.

Predem moc dekuju.

Zijes na malem meste ne?

Ja se nebudu tahat pres celou Prahu se zarivkou v ruce a mimochodem, byl jsi nekdy v OBI? Kdyz najdes konecne po pul hodine prodavace, tak ti rekne sorry, ale ja jsem z jineho oddeleni a tohle neznam. :-D OBI je proste samoobsluzny nakupak, kam kdyz jdes, musis vedet, co chces koupit. Mohl bych jit jinam, ale mel jsem kvuli necemu jinemu cestu do OBI, tak jsem tam vzal tu zarivku. Ted ji mam doma, az prejde druha koronavirova vlna, tak ji pujdu nainstalovat, teta nastesti bydli kousek ode me, takze to neni problem.

plískanice nebo vánoce = období chřipek = další vlna.
na ježíška bych nespoléhal, argon ti do té doby vysublimuje.
objednej jí rovnou led svítidlo s montážním návodem. buď jen trubicové do stejné patice s náhradou startéru, anebo rovnou fungl nové lineární na 230V.
raději s vyšším světelným tokem, místo teplé bílé raději neutral.