Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda teče z hlavice po zastavení

Dobry den, umel by nekdo poradit? Vymenili jsme hadici u sprchy a od te doby voda tece i chvilku po zastaveni z hlavice sprchy. Drive se voda po vypnuti okamzite zastavila, ale ted jeste chvilku zustava tect a pak je i v hadici a hlavici sprchy. Zkouseli jsme vymenit i hlavici i dalsi hadici, ale problem trva...

Taky se mi to už stalo. Byla to taková ta sprcha s malými silikonovými tryskami, asi v ní zůstala voda a jak jsou ty trysky mrňavé, nedostane se tam přes povrchové napětí vody dost rychle vzduch, takže chvíli trvá, než všechno vyteče ven. Naštěstí se rychle rozbila (Čína...) tak jsem další koupil zase klasiku.