Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění térového papíru

Dobrý den, po odstranění krytiny z 60. let jsme pod ní objevili térový papír. Nyní tam chceme položit dubové parkety. Je nutné odtsranit térový papír nebo, jak navrhuje řemeslník, dát stěrku a pak lepit parkety? Děkuji za odpověď.

Človeče, ani besná sviňa ti nerozumie, čoho sa v dopyte domáhaš.

Akú vrstvu, akej krytiny a kde konkrétne v stavbe ste predmetnú krytinu odstránili?

Daj sem radšej foto, video v 3D 5K hifi stereo kvalite, než sa obsiahle a v písomne vymáčkneš "vo co gou".

Na podlahu (zrejme z liateho, vibrovaného betónového poteru) sa robí vrstva samonivelačnej hmoty na čistý, prachu zbavený podklad, ktorý na najprv napenetruje adhéznym náterom (mostíkom).

Parkety, či ako sa dnes tento lícovaný aušus /pero-drážka/ papundeklov nazýva, sa môže pokladať v podobe plávajúcej podlahy na pružné materiály, parozábrany a spol.