Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autom do chorvatska

Chcem sa spytat tych, co chodia, resp boli v poslednej dobe v chorvatsku na cestu, ako pozeram navi, tak okrem inych, mam na vyber za kormedom pokracovat dalej na Lenti a Letenye alebo za kormedom odbocit a ist smer Nagykanisza . . . V jedno pripade prideme na prechod zlava, v druhom zprava, casovo aj km je to zhruba rovnako . . . Jedna sa mi o to, ci niekto siel jednou aj druhou trasou, skusenosti, lebo tekto to vyzera za jedno :-)

Oběma vícekrát. Letenye/Goričan má výhodu v přímé návaznosti chorvatské dálnice. Rédics/Dolga Vas je Slovinsko a musíš si dávat sakra pozor, abys na slovinskou dálnici nenajel, protože za ty asi 4 km 15 eur za známku platit patrně nechceš, navíc ty jejich dálnice nevedou tam, kam bys chtěl jet. Pokud to navigačně zvládáš a chceš jet po okreskách, pak je za normálních okolností lepší Rédics, je to blíž.

Ne ne, obidve cety su len Madarsko, obidve smeruju na letenye/gorican, ale jedna pride z jednej strany, druha z druhej , za kormedom bud rovno , Lenti, letenye, alebo za kormedom dolava na nagykanisza a letenye. obidve cesty su nejake XX, ale ta co ide smer letenye je este kus oznacena aj E65 tusim, tak ci nieje kvalitnejsia (neviem ako maju v HU znacene cesty, ci tak ako my - viac cislic - menej vyznamna cesta)