Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karma Alfa POV-10 ZP nevypíná

Dobrý den,
Mám problém. Chtěl bych se zeptat mám doma karmu : Karma Alfa POV-10 ZP. A přesto že doma nikde neteče z kohoutku či ve sprchovém koutě voda, tak se mi zdá jako by do karmy proudila voda a karma hoří doslova jako blázen :( Nevíte kde by mohl být problém ?

Děkuji za vaší odpověď a přeji hezký den. Kameník Jakub
Změna předmětu, původně: Karma (Kurt)

Nehoupej, ak by prúdila voda do karmy, musela by aj niekde vytekať. Karma nemá nejakú tlakovú expanzku do ktorej by sa predohriala voda určená k rezerve k okamžitému odberu teplej vody do batérií, lebo by musela mať karmička nútené obehové čerpadlo napájané 230V.

Zreje máš vadnú komplet riadiacu jednotku (27) do tej miery, až ti Karma buchne, budeš očadený, obarený do ružova, bez vlasov a mihaľníc, palica "jak koleno":
https://www.gas.cz/img/8148.jpg?1000:1000

Múúdra rada znie: Zavolaj okamžite servisáka a nešpeškuľuj po poradniach s takýmito závažnými problémami ak sa v tom trt vyznáš.

Takhle, v každém takovém zařízení je bezpečnostní pojistka proti přehřátí vody. Pokud tewdy nikde neteče voda (všiml byste si horké vody na podlaze), pak ten ohřívač nefunguje správně. Možná je špatná jen ta "pojistka", možná řidící elektronika. Každopádně je to na posouzení odborníkem, rozhodně nedoporučuji se do oprav pouštět svépomocí.