Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postavení dělící zdi - tvárnice

Dobrý večer,

potřeboval bych poradit jak dostavit kus zděného plotu z tvárnic viz. foto.

https://ibb.co/D7g19P1

Jedná se mi o to, že bych tyto tvárnice co vídíte nahoře chtěl mít i na připravené římse ze ztraceného bednění. Vzhledem ke sklonu ale vůbec netuším jak to udělat a neám žádné zkušenosti s takovouto prací.

Mohl by mě někdo nasměrovat jak začít?

Díky moc.

Navrtat diry, vlozit na chemickou kotvu nebo treba na rychletuhnouci cement tak, aby pak sly az do posledni vrchni tvarnice. Na te sikme rimse tvarnice zarezavat, aby prvni rada byla vodorovne. Pak vystavet a prolit betonem. Nic sloziteho, jen to chce dobre rozmerit.