Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stropny ventilator

Caute, chulsotiva otazka. Som ako-tak kutil. Viem vymenit aj luster, este ma nekopla elektrina ani nic podobne.
Idem k veci: v spalni mame ventilator, stropny. taky ten co sa toci, ccem ho vymenit za novy. Vyhliadol som si novy stropny ventilator a idem ho kupit. Ten, kto to robil, prosim vas, su vsetky venilatory rovnake? Myslim pripajanie kablov atd.. alebo to funguje nejako inak? Nie som odbornik, ak vravim, ale sedliacky mozog mi funguje a zvycajne vzdy pridem na to,ako to spravit.. Tak preto aj davam link, aby ste sa pozreli na ten ventilator, je to typ Klarstein Bolero, stropný ventilátor so svietidlom, 55 W, 134 cm, diaľkový ovládač, javorové ramená .. takzze tak. vdaka kazdemu, kto sa pripoji, kazda rada mi pomoze.

Pokud má ten ventilátor dálkové ovládání, pak bude pro připojení potřebovat pouze zapojit 2 dráty. O zbytek se postará elektronika ve ventilátoru.
Pokud jsi měl předtím ventilátor, který měl samostatné ovládání na světlo a vlastní ventilátor, pak k němu povede víc drátů - elektřina přes vypínač, případně nastavení rychlosti otáčení apod.