Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Marmolit nestihl ztuhnout - v dešti se rozpouští

Dobrý den,
prosím o radu, máme hotovou fasádu těsně před tímto už měsíc trvajícím deštěm.
Marmolit nestihl vytvrdnout a stále se to jakoby rozpouští. Horší ale je že na tom jsou vidět pramínky kde voda více stéká...
Jak by se to dalo zachránit? Napadlo mne třeba to teď v dešti zkusit přejet válečkem? Ale spíš myslím že je to v háji.

Děkuji za rady Vladimír

foto zde: 9hRmAu2

Ak živica stvrdla na podklade, dal by sa po uschnutí povrch opraviť novým živicovým náterom (prelakovať). Ak sa rozmočila vrstva od podkladu, jedine osekať a naniesť znovu.

Kieho blba napadlo lepiť povrch tesne pred dažďom? Však na zaschnutie živice stačí 24 hodín suchého, vzdušného počasia s teplotou 25°C, ak sa lepí na dôkladne suchý, odizolovaný a vyzretý podklad.

https://omietkybonus.sk/produkt/marmolit-3101/