Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spadla omitka ze stropu.

Dobrý den potřeboval bych poradit. Bydlíme v pronajatém bytě ve zdenem domě. Jednoho krásného dne nám v pokoji spadl kus omítky ze stropu. CO STIM? Napadlo mě obouchat celej strop a nalepit na to polystyren aby to bylo i trochu zateplené. Jenže jsem to nikdy nadělal nevím jak na to. Hlavně do toho nechci investovat moc peněz když to není náš byt. A jendou se budem stěhovat do vlastního. Poraďte nám Prosim. Strop cca 20m².

Tuším jedno nebezpečí. Při výrobě panelů se formy /oproti předpisům/ mazaly naftou (topným olejem) pro snadnější vyjímání. Část ulpěla i na panelech. To bude asi důvod proč nedržela omítka. Naštukování je dočasné řešení. Stejný problém byl při výrobě plynosilikátových tvárnic.