Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vakuové pytle - Kde a jaké koupit?

Dobrý den,

Omlouvám se, ale nevím kam to zařadit.

Potřeboval bych koupit vakuové pytle. Na Alze toho mají minimum, ale docela dost je na Mallu.

Líbili se mi ty z Orionu, které bych si navíc mohl koupit přímo v jejich prodejně. Nicméně, mají dost rozporuplné hodnocení.

Nevíte, prosím Vás, jaké vybrat, případně jiný eshop, kde je lepší to koupit?

Děkuji

PS. Potřeboval bych něco s menšími rozměry - 40x50 nebo menší, ale může být i trochu větší.

Zkusil jste kouknout do Jysku? https://jysk.cz/ulozne-prostory/kose-kosiky-atd/ruzne-ulozne-systemy/vakuove-pytle-sune-3-ks
To jenom, co jsem našel ve vyhledávači. Tyhle vakuovací pytle nepoužívám.
Kdybyste potřeboval sáčky, to Vám poradím - nejlevnější a přitom super kvalitní kupuju tady - https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/vakuovaci-sacky-folie/.
A největší mají tyhle https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/vroubkovane-vakuovaci-sacky-m-s-30-x-40-cm-sila-105-mi-100-ks-p31592/

Ano, na jysku jsem to našel taky. Nicméně, ty vakuové pytle BALTER vypadají pěkně, hodnocení mají relativně dobré a hlavně to můžu koupit přímo v prodejně. Nicméně, mají příliš velké rozměry. A ten, na který odkazujete Vy, je špatně označený, protože je to vakuový sáček. S tím taky souvisí, že vakuový sáček nechci.

Bohužel, pytel k ničemu. Návod byl sice strohý, ale postupoval jsem přesně podle něj - rozepnul zip, strčil oblečení, zapnul zip, vysál a víko uzavřel. Naštěstí jsem to strčil do většího prostoru, protože po pár dnech to bylo zase nafouklé.

Jediný rozumný mně napadá ještě tento, jenže vyhazovat za to 3 x víc peněz, v domnění, že to možná bude fungovat, rozhodně nechci.