Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felicia 1996/50 zhasíná

Zdravím,

mám feldu mpi 1996/50, při řazení dolů ztrácí výkon, škytá, lapá po dechu,

na pětku, nebo při řazení nahoru - větším plynu se nic takovéto neděje, na volnoběhu někdy i chcípá...

svíčky dobré, diagnostika mlčí,

moc prosím, kdo má zkušenosti, díky!

Ucpatý filter na prívodnej hadičke benzínu. Vadné čerpadlo benzínu.

Od prdnutého tesnenia po hlavou motora desiatky iných vecí.

Odstav tátoša pred dielňu nejakému kutilovi, automechanikovi, ten ti na závadu príde coby dup.