Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skúsenosti s dotykovými vypínačmi

Ahojte, chcel by som sa Vás spýtať, či náhodou nemáte niekto skúsenosti s dotykovými vypínačmi. Konkrétne mám na mysli tento: https://revolo.sk/produkt/livolo-vl-c701-11-dotykovy-vypinac-c-1-biely/
Chcel by som sa spýtať, či nemáte problémy s blikaním žiaroviek, resp či sa to neprehrieva a či je zapojenie bezproblémové, tak ako píšu.
Ešte nerozumiem jednej veci. Načo sa používa LED kompenzátor. https://revolo.sk/produkt/led-kompenzator-vykonu/
To mi bude brať stále elektriku ako keby to bolo zapnuté? našiel som v diskusií, že sa zapája na výstup, ale neviem či sa zvýši aj odber el.

Ďakujem Vám za rady
Patrik

Tento vypinac mam uz minimalne 7 let, mozna dele a zatim nemel zadnou zavadu, neprehriva se, zarovky nepoblikavaji. Pouzivam ho kazdy den. Zapojeni je jednoduche. Akorat jedina vec je, ze reaguje pouze stred vypinace- presne na tom podsvicenem kolecku uprostred, takze bud dotyk celou dlani pres stred nebo se dotknout prostredku spickou prstu, je to o zvyku, ja vetsinou vypinam zapinam prstem.