Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý proud teplé vody

Dobrý den,
Mám problém s teplou vodou. Mám na ohřev vody karmu.Bohužel v kuchyni a na záchodě mám slabý proud teplé vody. Jako by karma vůbec nezapla ,ale v koupelně jde teplá voda úplně v pohodě.
Neví někdo,kde by mohl být problém ?

Děkuji za odpovědi a rady. Kameník

Taky bych prověřil, jestli někdo nedal sítka s těsněním pod převlečnou matici kohoutkové nebo pákové baterie případně rovnou zkontroloval odskoky (to jsou ty vyosené mezikusy pod baterií). Tam se hromadí rez, kamínky a další bordel z porubí a vody.