Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klice v zamku

ahoj. prosim o radu. zabouchnul jsem si dvere od bytu a zustali mi klice v zamku zevnitr. myslite ze je moznost dvere odemcit nahradnima klicema. vim ze se mi to kdysi stalo u ijineho bytu a neslo to. protoze klice nesli vytlacit nahradnim klicem. dik za radu.

klíč vytlačit nejde ,ale jsou otevřít zabouchnuté dveře pokud nejsou zamčeny bez poškození zámku i dveří , zleží jaké je kování u obyčsjného sundat zvenčí a otočit kleštěmi čtyhranem pro kliku , u bezpečnostního planžetu mezi futra a dveře za zatlačit západku do zámku , pokud to nevadí tak lze i vyvrtat díru podél futer ,proti západce a drátem zatlačit a otevřít dveře