Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku nůžky na trávu

Dobrý den.prosim Vás má někdo aku nůžky na trávu, chci se zeptat jak jste s nima spokojený a jak ffungujou. Popř. + a - .Děkuju za Vaše názory .

Za mě je to taková hračka která moc práce nenadělá.Pokud jste hravá a máte trpělivost tak proč ne.Já s tím pověřuji manželku.Tu to ale také moc nebaví je to takové párátko.Víc nemám k tomu co dodat.