Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné aditivum pomoc?

Zdravím nalil jsem do auta dieslu 60l plné nádrže vervy toto aditivum. Jak moc škodlivé to může být pro dieslovy motor? Bylo by vhodné udělat vycuc a čištění nebo to auto přechroustá?
Bmw 320d e91 lci
hmm
hmm2

Mockrát děkuji za případné rady.

Nemaj obavy, aditívum určené do benzíňákov nie je nijak škodlivé. Beztak je ho v množstve 60l zmesy nafty v danom pomere velice málo. Nafta na nezdrcne, nezrazí sa, nesekne sa na glocky, na gel, na huspeninu.

Je to podobné, ako keby si do plnej nádrže nafťáku pridal dva deci benzínu alebo mastného riedidla, napr. S6005.