Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat male plastove okno do sklepa

Zdravim,
predelavam doma sklep a mame tam male drevene kastlove okno cca. 300 x 300 mm. Chci tam dat nove okno, ale nedari se mi takove sehnat. Urcite se nekde prodava, protoze uz jsem ho parkrat videl. Nejaky tip kde tak male okno sehnat?
Diky
Roman

Ten rozměr 300x300 mm je co? Rozměr současného skla nebo otvoru ve zdi? Pokud otvoru ve zdi, tak plastové otevírací okno by mělo sklo veliké cca 6x6 cm?. Změřte otvor ve zdi a nechte si udělat nabídku od výrobců. Ve finále si to okno stejně přijedou sami změřit.