Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teče myčka Blomberg

Dobrý den, z myčky mi vytéká voda, která ztéká po předních dveřích. Po odmontování poklopu jsem zjistil, že voda "chlístá" prolisy ve spodní části. Spodní těsnění dveří jsem vyměnil, ale nepomohlo to. Máte někdo zkušenost?

měl jsem tu samou závadu, nemohl jsem přijít na to, kudy to teče, tak jsem zavolal opraváře a ten bez jakéhokoliv zkoumání vyměnil tu spodní vrtulku s tryskami. Je slepená ze dvou částí a byla rozlepená a na boku měla štěrbinu,
kterou to plně stříkalo na dveře a těsnění ten proud nezadrželo. Další z mnoha kazítek.