Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepinani vstupu na televizi LG

Ahoj,
koupil jsem domu novou televizi LG 43UM7100. Televize se bude pouzivat s integrovanym DVB-T2 tunerem pro pozemni digitalni vysilani a s DVB-S/S2 pro satelitni vysilani pres SkyLink. Primarne se bude pouzivat satelit, ale behem spatneho pocasi satelit nefunguje a televizi sledujeme pres pozemni digitalni vysilani. A ted resim jak jednoduse prepinat vstupy, mam naladene vsechny kanaly na obou vstupech. Na ovladaci je sice tlacitko Vstupy, ale tam je pouze jeden vstup - Live TV Antena nebo Satelit. Antenu nebo Satelit muzu zmenit v nastaveni Kanaly - Nastaveni a ladeni programu - Rezim programu. To je slozite, resim proto jak pridat do vyberu Vstupy dve polozky - Antena nebo Satelit.
Neresil to nekdo?
Diky
Pavel

Nezkoušel jsem to, ale nešlo by nejprve naladit kanály ze satelitu i z pozemní televize a potom pomocí třídění předvoleb jednotlivým předvolbám přiřadit stanice, jak sat. tak pozemní. Pokud by to nešlo v hlavním seznamu, tak třeba ve skupině oblíbené.
Jestli by pak po zvolení naprogramované předvolby televize sama nepřepla na potřebný vstup. Ale nevím, jen nápad.